BYT Č. 63

Mezonetový byt 3+kk/T

133,7 m²
Praha 6 - Dejvice, ul. Wuchterlova
ID nemovitosti WU63
Vlastnictví osobní
Dispozice 3+kk
Celková plocha 133,7 m²
Podlahová plocha [?] 119 m²
Cena 14 797 000 Kč
Podlaží 7
Výtah ano
Balkón/Terasa/Lodžie - / 11,8 m² / -
Sklepní kóje 2,9 m²
Typ budovy cihla
Stav budovy po rekonstrukci
Stav jednotky po rekonstrukci

V atraktivní lokalitě, přímo naproti upravenému náměstíčku, Vám nabízíme k prodeji mezonetový byt 3+kk s terasou a s orientací na JV/SZ. Byt je vybaven stylovým nábytkem, který si budoucí majitel může dle svého přání koupit po jednotlivých kusech. Bydlet na náměstí. Na jihovýchodní straně náměstí. Zažít volný prostor pod okny zalitý sluncem. Taková příležitost nepřichází každý den. Navíc, v samém srdci noblesní rezidenční čtvrti, v Dejvicích.

Dejvice House vám takovou příležitost bydlení nabízí. Tento komfortní městský funkcionalistický bytový dům byl postaven stavitelem Sukem roku 1932, v nejvyspělejším období historie české moderní architektury s důrazem na hodnotu použitých materiálů a uměleckořemeslné zpracování.

Současná rekonstrukce vychází z principů stavby samotné, tedy z důrazu na kvalitu, vznešenost, vzdušnost a pohodlí. V domě vznikne celkem 33 bytů různých velikostí od 1+kk po 4+kk, dva ateliéry a dva obchody. Společnost PSN nastavila vysoký standard zařizovacích předmětů, podlah, obkladů i dlažeb.

Ve fotogalerii naleznete vizualizace, které nemusejí odpovídat skutečnosti. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři.