BYT Č. 63

Mezonetový byt 3+kk/T/G

135,2 m²
Praha 6 - Dejvice, ul. Wuchterlova
ID nemovitosti WU63
Vlastnictví osobní
Dispozice 3+kk
Celková plocha 135,2 m²
Podlahová plocha [?] 120,3 m²
Cena 16 817 000 Kč
Podlaží 7
Výtah ano
Balkón/Terasa/Lodžie - / 12 m² / -
Sklepní kóje 2,9 m²
Typ budovy cihla
Stav budovy po rekonstrukci
Stav jednotky po rekonstrukci
Parkování garáž

V atraktivní lokalitě, přímo naproti upravenému náměstíčku, Vám nabízíme k prodeji mezonetový byt 3+kk s orientací na jižní stranu. K bytu náleží garáž zdarma. Byt se nachází v projektu Dejvice House, na Praze 6 - Dejvice. Bydlet na náměstí. Na jihovýchodní straně náměstí. Zažít volný prostor pod okny zalitý sluncem. Taková příležitost nepřichází každý den. Navíc, v samém srdci noblesní rezidenční čtvrti, v Dejvicích.

Dejvice House vám takovou příležitost bydlení nabízí. Tento komfortní městský funkcionalistický bytový dům byl postaven stavitelem Sukem roku 1932, v nejvyspělejším období historie české moderní architektury s důrazem na hodnotu použitých materiálů a uměleckořemeslné zpracování.

Současná rekonstrukce vychází z principů stavby samotné, tedy z důrazu na kvalitu, vznešenost, vzdušnost a pohodlí. V domě vznikne celkem 33 bytů různých velikostí od 1+kk po 4+kk, dva ateliéry a dva obchody. Společnost PSN nastavila vysoký standard zařizovacích předmětů, podlah, obkladů i dlažeb.

Ve fotogalerii naleznete vizualizace, které nemusejí odpovídat skutečnosti. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři.